• +420 735 774 488‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ Všední dny od 8:00 do 17:00

Prodejte staré, a získej cash.

Potřebujete rychle peníze?Za výhodnou cenu od vás odkoupíme zlaté a stříbrné šperky, telefon, hodinky, tablet, notebook nebo herní konzoli či automobil i nemovitost a vy získate hotovost..

Profesionální přístup s mnohaletou tradicí. Tisíce spokojených zákazníků to je profil Renato Pawn.
— Filip Salamon
CO NABÍZÍ RENATO PAWN

Jak to probíhá v praxi? Vyžaduje se, abyste byli starší 18 let. U sebe byste proto měli mít doklad totožnosti. A ten musí být platný. Použít můžete jak občanský průkaz, tak i pas.

Dále je samozřejmě nutné mít adekvátní zástavu. U nás v Renato Pawn je právě na kvalitu zástavy kladen nejvyšší důraz. Možné je zde zastavit či prodat kvalitní elektroniku (TV, telefony, herní konzole, audio, kamery a další), případně zlaté šperkyautomobily, či nemovitosti.

Renato Pawn coby zástavu v žádném případě neuznává boty, lyžáky či snowboardy.

 

PŘEHLEDNOST, TRANSPARENTNOST, JEDNODUCHOST

Rovněž se Renato Pawn snaží o to, aby pro vás byl celý proces zástavy maximálně přehledný, transparentní a jednoduchý. Úkony jako prodloužení zástavy je možné vyřídit i bez osobní přítomnosti na pobočce, stačí vám jen internet nebo telefon.

Pokud se však chcete přijít osobně podívat na pobočku, pak je to samozřejmě možné. Věnovat se vám bude náš profesionální a přátelský tým. Najdete nás všude po celé Ostravě. Více informací o nás a našich službách najdete na našich webových stránkach.