• +420 735 774 488‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ Všední dny od 8:00 do 17:00

Nyní jsme vám ještě blíže. Renato.cz (na adrese Přemyslovců 977/13, Ostrava - 709 00 a Náměstí Svatopluka Čecha 1, Moravská ostrava a Přívoz 702 00) nyní nabízí služby PPL parcel shop. Můžete nás tak využít jako jednoho z více než 3500 PPL Parcelshopů. Co vlastně PPL je a jak celý proces vyzvednutí zásilky funguje?

PPL Parcelshop je podnik spolupracující s přepravní společností PPL. Sem si můžete nechat doručit balíček a vyzvednout stejně jednoduše. Výhodou PPL Parcelshopu je hustá síť poboček po celé České republice, takže je velice pravděpodobné, že se některá z nich nachází v těsné blízkosti vašeho domova. Vy si tak můžete zboží pohodlně vyzvednout například cestou z práce nebo ze školy.
Služba je vhodná zejména pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou být v době doručení na doručovací adrese. Většina odběrných míst je otevřená i o víkendu a velkou výhodou je, že jsou i v menších městech. ParcelShopy však nejsou vybaveny platebním terminálem, takže není možné zboží uhradit platební kartou. Balík je vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti, které se musejí shodovat se štítkem na balíku. Balík je na odběrném místě po dobu 10-ti dnů, poté je odeslán zpět odesílateli.
Seznam včech odběrných míst PPL ParcelShopu naleznete zde