Jak probíhá půjčování peněz v zastavárně?

od Filip Salamon dne January 26, 2021

Jak probíhá půjčování peněz v zastavárně?

Finanční potíže se v životě vyhnou jen málokomu. Objeví se nečekané výdaje a přicházejí otázky, jak pokrýt leckdy i základní potřeby. Jak probíhá půjčování peněz v zastavárně? Jak to v zastavárně funguje? Je nutné se toho bát? A jak vám zastavárna pomůže s finančními problémy?

Jak to probíhá v zastavárně?

Jde o půjčku proti tzv. záloze. Tou jsou obvykle cenné předměty, jako je elektronika nebo šperky. Jejich hodnota je přímo na místě posouzena a vy se tak ihned dozvíte, kolik můžete získat. Tyto peníze si následně rovnou v hotovosti odnášíte.

O své věci nemusíte přijít

V určeném termínu pak můžete přijít vykoupit svou věc zpět. Pakliže na vyplacení zástavy prostředky nemáte, lze lhůtu prodloužit. U většiny zastaváren je to možné o týden, nadstandardní podmínky pak dovolují o 14 nebo více dní. V Renato pawn mohou stálí klienti prodloužit smlouvu dokonce až o 30 dnů. Podmínky při opětovném vykupování zástavy nejsou jediným aspektem výběru zastavárny.

Stejně tak je nutné jednotlivé zastavárny posoudit i z mnoha dalších hledisek. Jako klient máte rozhodně nárok na to, požadovat po zastavárně precizní úroveň služeb. Možnost prodloužit si zástavu bezúročně by tak měla být naprostou samozřejmostí. Stejně tak by měla zastavárna být přístupná individuální domluvě v případech různě nestandardních situací. A profesionální a přátelský personál je už jen třešničkou na dortu. V Renato pawn toto všechno najdete.

Jaké jsou výhody zastavárny?

Pakliže se nakonec ukáže, že je vykoupení předmětu nazpět nad vaše síly a vy necháte smlouvu propadnout, prakticky se stane jen to, co je nastíněno od začátku. Zástava v zastavárně jednoduše zůstane. Nehrozí vám tedy povinnost v podobě zaplacení úroku, stejně jako po vás nebude nikdo požadovat náhradu škody.

Zastavárna vám pomůže

Služby Renato Pawn vás přesvědčí, že zastavárna je vhodným řešením nenadálého nedostatku peněz. Naše služby jsou vysoce individualizované a podmínky transparentní. Navíc jsou jednotlivé provozovny velmi dobře dostupné, rozmístěny jsou po celé Ostravě.

Už nemusíte chodit ani osobně

V éře internetu navíc není nutné zbytečně kvůli drobnosti chodit na pobočku. Případné prodloužení zástavy si totiž zařídíte jednoduchým pokynem, který zadáte online na chatu. Pokud nejste v dosahu internetu, můžete využít i telefonickou linku.

Renato Pawn se tak profiluje jako zastavárna, která se se svými klienty snaží navázat osobní vazby a být jim užitečnou pomocí v jejich situaci. Nabízíme bezkonkurenční individuální služby a zároveň přátelský a profesionální přístup k našim zákazníkům. Naše Zastavárna je místo, kde se nemusíte bát a zároveň můžete ušetřit. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte nás kontaktovat.

 

Nadpis

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny


Zpět na začátek