Co potřebuji k uzavření zástavní smlouvy v Renato Pawn?

od Filip Salamon dne June 22, 2021

Potřebujete rychle peníze? Ovšem nechcete si kvůli tomu půjčovat z banky? A zároveň máte doma nepotřebné věci, elektroniku nebo šperky, na které vám pouze sedá prach? Pak tyto věci můžete prodat nebo zastavit v naší zastavárně. Nabídnout takto své zboží v Renato Pawn je velmi jednoduché. Jak to funguje a jaké doklady byste měli mít s sebou?

Proč si půjčit peníze v zastavárně

Zastavárna představuje efektivní formu půjčky, která s sebou ve srovnání s bankovními i nebankovními úvěry přináší jen minimální časovou a byrokratickou zátěž a minimální riziko.

Do zastavárny stačí přijít a předložit potřebné doklady. Hotovost si odnášíte ihned. Renato Pawn dokazuje, že moderní zastavárny představují snadnou a bezpečnou cestu k řešení náhlých finančních potíží.

Co nabízí Renato Pawn

Jak to probíhá v praxi? Vyžaduje se, abyste byli starší 18 let. U sebe byste proto měli mít doklad totožnosti. A ten musí být platný. Použít můžete jak občanský průkaz, tak i pas.

Dále je samozřejmě nutné mít adekvátní zástavu. U nás v Renato Pawn je právě na kvalitu zástavy kladen nejvyšší důraz. Možné je zde zastavit či prodat kvalitní elektroniku (TV, telefony, herní konzole, audio, kamery a další), případně zlaté šperky, automobily, či nemovitosti.

Renato Pawn coby zástavu v žádném případě neuznává boty, lyžáky či snowboardy.

V čem Renato Pawn vyniká

Svým pojetím služeb se  Renato Pawn snaží přetvořit zastavárnu na moderní instituci, která může být pro své klienty spolehlivým partnerem.

Důraz je kladen především na individuální přístup. Pakliže potřebujete ještě počkat s vykoupením zástavy, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Každou životní situaci posuzujeme zcela individuálně a dokážeme vám zástavu prodloužit až o 30 dní, pokud jste náš stálý zákazník. Stačí nám dát jen vědět.

Přehlednost, transparentnost, jednoduchost

Rovněž se Renato Pawn snaží o to, aby pro vás byl celý proces zástavy maximálně přehledný, transparentní a jednoduchý. Úkony jako prodloužení zástavy je možné vyřídit i bez osobní přítomnosti na pobočce, stačí vám jen internet nebo telefon.

Pokud se však chcete přijít osobně podívat na pobočku, pak je to samozřejmě možné. Věnovat se vám bude náš profesionální a přátelský tým. Najdete nás všude po celé Ostravě. Více informací o nás a našich službách najdete na našich webových stránkach.
Nadpis

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny


Zpět na začátek